System Gamers| Recenzujeme
NovinkyDnes bylo rozhodnuto o novém druhu novinek/ článků. V nejbližší době chystáme recenze/ tipy na hry. Ale ne ledajaké hry. Budou to hry na chytré telefony popř. různé aplikace na usnadnění ovládání a podobně.

Máte svou obl. hru, nebo aplikaci a chcete se o ní podělit? napište na náš e-mail redakce@system-gamers.eu
Autor: LastHope
System Gamers| chystáme
NovinkyMyslím, že každý kdo na náš web zavítá čeká nějakou aktivitu. Napíšu to tedy předem. Momentálně procházíme jakýmsi plánováním co dál. Co vše budeme a chceme provozovat. Můžu Vám ale prozradit, že nás neminou soutěže o různé hry na steam nebo na origin. Dále soutěže o herní vybavení jako o herní myší, sluchátka a klávesnice. Předběžně tedy můžu říct že toho máme dost v plánu. Máme se všichni na co těšit!
Autor: LastHope
System Gamers| na FB
NovinkyPřipojte se k nám a sledujte nás taky na Facebooku! Dozvíte se tam novinky rychleji a přehledněji! Neváhej a lajkuj!
Syga na FB
Autor: LastHope
System Gamers| Obnovení činnosti
NovinkyJe to již několik měsíců zpět co jsem se rozhodl opět nastartovat tento projekt. Mám ale větší představu o chodu projektu a o velikosti různých sekcí tady v System Gamers.
Čtěte více
Autor: LastHope

Přihlášení

Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

11-11-2014 09:29
Brý den lidi

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 3

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 11
· Nejnovější člen: Kudris
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3| Design by CREATIVAX & EronixHD
Tento design je chráněn autorským právem. Kopírování zakázáno!
TOPlist